Tupperware Mijadera

Žarošická 4260/16, Brno-Židenice
OTVORENÉ (Zatvára v 17:00)

Základní škola speciální a praktická škola Diakonie ČCE Vrchlabí

Komenského 616, Vrchlabí-Vrchlabí

Základní škola a střední škola waldorfská

Křejpského 1501/12, Praha 4 − Chodov
OTVORENÉ (Zatvára v 14:00)

BASIS INTERNATIONAL SCHOOL PRAGUE

Podolská 448/54, Praha 4 − Podolí
OTVORENÉ (Zatvára v 16:00)

APOSS Liberec

Zeyerova 832/24, Liberec-Staré Město

Dětský domov, ZŠ a Školní jídelna Horní Planá

Sídliště Míru 40, Horní Planá-Horní Planá

ZŠ a Praktická škola Kaplice

Omlenická 436, Kaplice-Kaplice

ZŠ Český Krumlov, Kaplická

Kaplická 151, Český Krumlov-Horní Brána

MŠ, ZŠ a Praktická škola Trhové Sviny

Nové město 228, Trhové Sviny-Trhové Sviny

MŠ a ZŠ Břeclav, Herbenova

Herbenova 2969/4, Břeclav-Břeclav

ZŠ a MŠ Hodonín

Anenská 3744/2, Hodonín

MŠ, ZŠ a Praktická škola Znojmo, Horní Česká

Horní Česká 247/15, Znojmo-Znojmo

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, České Budějovice

Štítného 57/3, České Budějovice-České Budějovice 6

Centrum BAZALKA - MŠ speciální a ZŠ speciální, o.p.s.

U Jeslí 198/13, České Budějovice-České Budějovice 4

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené

Riegrova 1812/1, České Budějovice-České Budějovice 3

ZŠ Prachatice, Zlatá stezka 387

Zlatá stezka 387, Prachatice-Prachatice II

ZŠ praktická Třeboň

Jiráskova 3, Třeboň-Třeboň II

ZŠ a Praktická škola Hustopeče

Šafaříkova 999/24, Hustopeče

ZŠ praktická Bojkovice, Štefánikova

Štefánikova 957, Bojkovice-Bojkovice

MŠ a ZŠ Kyjov, Školní

Školní 3208/51, Kyjov-Boršov

ZŠ praktická a ZŠ speciální Slavičín

Družstevní I 76, Slavičín-Hrádek na Vlárské dráze

ZŠ a Praktická škola Moravské Budějovice

Dobrovského 11, Moravské Budějovice-Moravské Budějovice

ZŠ Dačice, Neulingerova

Neulingerova 108, Dačice-Dačice I

Základní škola speciální, Praktická škola a Dětský domov, Vřesovice

Vřesovice 243, Vřesovice

MŠ, ZŠ a Praktická škola Jindřichův Hradec, Jarošovská

Jarošovská 1125, Jindřichův Hradec-Jindřichův Hradec II

MŠ, ZŠ a Dětský domov Ivančice

Široká 484/42, Ivančice-Ivančice

ZŠ logopedická Týn nad Vltavou

Sakařova 342, Týn nad Vltavou-Týn nad Vltavou

Mateřská škola a Základní škola, Želešice, Sadová 530

Sadová 530, Želešice

ZŠ a MŠ Strakonice, Plánkova

Plánkova 430, Strakonice-Strakonice I

ZŠ praktická Horní Lideč

Horní Lideč 130, Horní Lideč

MŠ, ZŠ speciální a praktická škola Diakonie ČCE Rolnička Soběslav

Mrázkova 700, Soběslav-Soběslav III

ZŠ praktická a speciální Otrokovice

Komenského 1855, Otrokovice-Otrokovice

ZŠ Brno, Štolcova

Štolcova 301/16, Brno-Černovice

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, ZŠ a školní jídelna, Brno

Hlinky 55/140, Brno-Pisárky

ZŠ a MŠ logopedická Brno

Veslařská 339/234, Brno-Pisárky
OTVORENÉ (Zatvára v 15:00)

ZŠ při fakultní nemocnici Brno, Černopolní

Černopolní 212/9, Brno-Černá Pole

ZŠ praktická a ZŠ speciální Zlín

Středová 4694, Zlín-Zlín

ZŠ Brno, Sekaninova

Sekaninova 895/1, Brno-Husovice

MŠ a ZŠ pro tělesně postižené Brno

Kociánka 6/15, Brno-Sadová

MŠ a ZŠ pro sluchově postižené Brno

Novoměstská 1887/21, Brno-Řečkovice

ZŠ praktická Halenkov

Halenkov 25, Halenkov

ZŠ praktická a speciální Kroměříž

1. máje 209/14, Kroměříž-Kroměříž

MŠ, ZŠ a Střední škola Vyškov, příspěvková organizace

Sídliště Osvobození 681/55, Vyškov-Dědice

ZŠ při Dětské psychiatrické léčebně Opařany

Opařany 160, Opařany

ZŠ Velká Bíteš, Tišnovská

Tišnovská 116, Velká Bíteš-Velká Bíteš

ZŠ a MŠ a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka, o.p.s.

Helsinská 2731, Tábor-Tábor

ZŠ Blatná, Holečkova

Holečkova 1060, Blatná-Blatná

Odborné učiliště a ZŠ praktická Holešov

Palackého 437/66, Holešov-Holešov

ZŠ praktická Domažlice, Msgre B. Staška

Msgre. B. Staška 232, Domažlice-Hořejší Předměstí

MŠ a ZŠ Tábor, Čsl. armády

Čsl. armády 925/33, Tábor-Tábor